napsal Tomáš Taybner
Mountfield HK

6:5p

3:0, 2:1, 0:4 - 1:0

Branky a nahrávky: 9. Zámečník (Hrdlička, Prášek), 12. Vyvial (Gašo, Hendrych), 17. Prášek (Zámečník), 24. Sláma, 30. Hrdlička (Janeček, Forejtek), 65. Hora T. (Dommers) – 38. Teplý (Průšek), 41. Vlasák M. (Vlasák A.), 44. Kurka (Dobner), 47. Matějka (Fink), 58. Průšek (Vlasák M.). Vyloučení: 8:2. Využití: 0:2. V oslabení: 1:0. Průběh utkání: 5:0, 5:5, 6:5.

Kasal – Černý, Samek, Fiala, Aschenbrenner, Forejtek, Janeček, Pánek – Zámečník, Prášek, Hrdlička, Dommers, Hora T., Frolík, Hendrych, Gašo, Vyvial, Páleník, Sláma

Kovář F. – Sypecký, Průšek, Křivánek, Šilhavý, Vlasák A., Kubíček – Král, Hurt, Vlasák M., Dobner, Teplý, Kučera, Matějka, Vítek, Beran, Šachl, Doležel, Fink, Kurka

M l. B o l. – Mladoboleslavští junioři ve svém předposledním přípravném utkání vyrazili do Hradce Králové. Hned úvodní dějství ale svěřencům Petra Hakena vůbec nevyšlo, po třech obdržených gólech navíc dvakrát inkasovali také v druhé periodě. Ještě do přestávky ale snížil Teplý, ve třetí části potom Bruslaři vstřelili další tři branky a nakonec se v 58. minutě dočkali také vyrovnání z hole Průška. Famózní otočku na ledě ČPP Arény nicméně nedotáhli, když v samotném závěru prodloužení rozhodl domácí Hora. Juniorku nyní čeká poslední přípravný duel, hned zítra od 14:00 hostí v domácím prostředí pražskou Slavii. Tento duel vám nabídneme živě, naleznete jej na YouTube kanále BK Mladá Boleslav.