Juniorka zakončila přípravu porážkou, doma nestačila na Slavii

22. 8. 2024

3:4p

2:1, 0:0, 1:2 - 0:1

HC Slavia Praha

Branky a nahrávky: 16. Vlasák M. (Dobner, Fink), 18. Vlasák M. (Hurt), 43. Šachl (Dobner) – 10. Klíma (Vašíček, Hlavička), 50. Vašíček (Tittl), 55. Ducháček (Vosmík, Dráb), 61. Filip (Jokl). Vyloučení: 4:5. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 41. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:4.

Hora – Hrouda, Šilhavý, Sypecký, Doležel, Průšek, Křivánek, Kubíček – Vlasák M., Král, Hurt, Kučera, Vítek, Hanyš, Teplý, Šachl, Fink, Kurka, Beran, Dobner

Höhlig – Sýkora, Jokl, Dráb, Tittl, Ciole, Klíma, Lorenz – Matějovský, Vosmík, Šindelář, Hlavička, Vašíček, Novák, Ducháček, Kucharčík, Filip, Tichý, Hasman, Sander

M l. B o l. – Mladoboleslavští junioři ve čtvrtek 22. srpna nastoupili na domácím ledě do generálky proti pražské Slavii. Jako první sice inkasovali, po dvou trefách Marka Vlasáka a jedné z hole Petra Šachla nicméně vedli 3:1 a kráčeli si pro vítězství. Pražané ale v poslední desetiminutovce dokázali umazat ztrátu a brankou Nikolase Filipa v prodloužení i rozhodnout. Bruslaři se s přípravou rozloučili těsnou porážkou po prodloužení a nyní už se chystají na první soutěžní duel. Do DHL extraligy juniorů vstoupí v neděli 1. září, kdy na ledě ŠKOENERGO Arény přivítají rivala z Liberce.