16. 8. 2024
HC Slavia Praha

3:4

2:3, 0:1, 1:0

Branky a nahrávky: 1. Ducháček (Oh, Volodin), 20. Keller (Egart, Holejšovský), 39. Egart (Malacha J.) – 3. Komžík (Dvořák J., Pletka), 11. Dvořák J. (Hanyš), 14. Konvalinka (Hanyš, Musil), 28. Dvořák J. (Chabada) Vyloučení: 2:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3, 2:4, 3:4.

Netušil – Verbeščuk, Malacha J., Oh, Hess "C", Švec, Novák – Keller, Holešjovský, Egart, Volodin, Malacha P., Ducháček, Janoušek, Kotman, Mikš

Martínek – Piskač, Konvalinka, Svoboda, Kříž, Komžík, Dvořák J. – Musil, Chabada, Hanyš "C", Vovsík, Novotný, Bydžovský, Hrouda, Pletka, Pejša

M l. B o l. – Mladoboleslavští dorostenci se na ledě edenského zimního stadionu představili bezprostředně poté, co zde v souboji juniorek zvítězili jejich starší kolegové. Také oni nejdříve prohrávali, obrat ale předvedli ještě v rámci první třetiny. Zápas poté kontrolovali až do 40. minuty, kdy inkasovali kontaktní trefu na 3:4. Víc už ale domácí Slavii nepovolili a dovedli zápas do vítězného konce. Na konečném vítězství se bodově nejvýrazněji podepsal obránce Jan Dvořák (2+1). Naši dorostenci se v příštím týdnu vrátí zpět na led ŠKOENERGO Arény, v úterý zde přivítají Tábor a ve čtvrtek pak hostí derby s Libercem.