napsal Michal Miškovský

4:2

2:0, 1:2, 1:0

HC Kometa Brno

Branky a nahrávky: 18. Krejčík (Velechovský), 19. Loskot (Belay, Milotinský), 27. Vernek, 46. Milotinský (Velechovský, Belay). Rozhodčí: . Vyloučení: 5:5, navíc domácí Loskot 5 minut + trest do konce utkání. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 85.

Hrubý - Arazim, Hanoušek, Šimon, Mikuláštík, L. Vrba, Strnad, Soukup - Krejčík, Rys, Kotrba, Janček, Velechovský, Belay, Vernek, Loskot, Milotinský, Jiránek, Kadlčík

Čiliak - Zítka, Sova, Žalud, Reschowský, Pospíšil, Vozdecký, Rosenberg - Juráň, Hnilička, Komínek, Hájek, Gmela, Štěpánek, Švahňal, Stehlík, Zemánek, Brzobohatý, Popolanský

M l. B o l. - Junioři BK Mladá Boleslav vyhráli druhé extraligové utkání v řadě, první doma. Po výhře 6:4 minulou sobotu v Šumperku tentokrát porazili v domácím prostředí Kometu 4:2. Za vítězstvím našlápli svěřenci Luďka Bukače mladšího a Jana Vidnera v závěru první třetiny, kdy vstřelili dva slepené góly v rozmezí minuty a 16 vteřin. Po navýšení náskoku ve 27. minutě sice odpověděli dvěma góly Moravané, ale konečný stav 4:2 určil svoji trefou ve 46. minutě Michal Milotinský.