Junioři napravili páteční blamáž výhrou nad Zlínem

napsal Tomáš Nejedlo

5:3

1:1, 2:1, 2:1

PSG Berani Zlín

Branky a nahrávky: 10. Milotisnký (Vernek, Soukup), 22. Loskot (Janček, Krejčík), 27. Protivný (Milotinský, Belay), 48. Velechovský (Protivný, Vernek), 60. Belay (Krejčík, Loskot) - 12. Okénka (Vlach, Matula), 29. Matějíček (Goiš), 58. Finsterle (Vlach). Rozhodčí: J.Jílek - Prokop, Špringl. Vyloučení: 8:7 + navíc Šoula (ZLN) 10 minut OT. Využití: 2:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 50. Střely na branku: 44:23.

Hrubý - Čížek, Arazim, Lacika, Mikuláštík, Soukup, Šimon, Vrba - Belay, Janček, Jiránek, Kotrba, Krejčík, Lenc, Loskot, Milotinský, Protivný, Velechovský, Vernek, Vild

Kašík - Řezníček, Šenkeřík, Zábojník, Musil, Matula, Matějíček, Horák, Chocholáček - Šoula, Vodný, Vlach, Puna, Okénka, Klhůfek, Indrych, Horejsek, Herman, Goiš, Finsterle

M l . B o l . - Sobotní poledne patřilo začátku zápasu 22. kola juniorské extraligy mezi domácí Mladou Boleslavi a dalšími hosty z jihu Moravy, tentokrát se Zlínem. Mladoboleslavší museli napravovat páteční prohru se Vsetínem, což se jim nakonec odčinit podařilo. Nutno však podotknout, že posílení Berani se o body rvali až do posledních minut. Definitivní tečku za vítězným zápasem udělal až v poslední minutě Belay, který trefil pojistku výsledku již do opuštěné zlínské klece. Junioři hrají opět příští pátek, kdy se představí na ledě Vítkovic.

Komentář k zápasu bohužel není k dispozici. Děkujeme za pochopení.