BK MLADÁ BOLESLAV

Výhra nad mistrem je povzbuzení do dalších zápasů, říká Petr Vampola

11. 8. 2016
Autor: Vojtěch Drbohlav
M l. B o l. – Většina z 1 800 diváků ve ŠKOENERGO Aréně si už nejspíš myslela, že utkání skončí remízou. Jenže, jak už to v hokeji bývá, během několika málo sekund se může stát mnoho. To předvedl i Radan Lenc, který rozhodl šest sekund před koncem základní hrací doby svým bravurně provedeným samostatným nájezdem. Utkání bylo v mnohém specifické i pro exlibereckého Petra Vampolu. Zajímá vás v čem? Pak čtěte dál, nebo si pusťte video.

Útočník Petr Vampola nastoupil proti Bílým Tygrům poprvé od té doby, co změnil dres. Ještě v dubnu se totiž radoval právě se Severočechy ze zisku mistrovského titulu. "Bylo to pro mě samozřejmě trochu zajímavější utkání, než kdybychom hráli s jiným soupeřem. Snažil jsem se na to ale tolik nemyslet. Šel jsem do toho samozřejmě s tím, že chci vyhrát, neřešil jsem, že to je zrovna Liberec," řekl autor dvou kanadských bodů krátce po skončení utkání.

Bruslaři zatím prožívají poměrně povedenou přípravu. Kromě prvního utkání s Libercem zatím neprohráli. "Jsem rád, že se nám daří. To, že jsme vyhráli nad mistrem, je svým způsobem povzbuzení do dalších zápasů," liboval si zkušený útočník.