Jsme rádi, že to takhle dopadlo, říká s úlevou Tomáš Knotek

19. 12. 2018
Autor: Jitka Čechová
M l. B o l. – Byť lze mít k utkání s Litvínovem výhrady – a že je trenéři Bruslařů měli – tři body a vítězství 5:2 se prostě počítají. Dvěma trefami se na tom podílel i Tomáš Knotek, který se prosadil v první a druhé třetině. Bruslaři sice měli chvíli namále, to když sedm minut před koncem byl stav najednou 3:2, nakonec ale z ošemetné situace zdárně „vybruslili“.

„Naskočit do toho zpátky po reprezentační přestávce není jednoduché. Všichni potrénovali, jsou plní sil. Jsme rádi, že jsme to zvládli,“ hlásil po skončení utkání s Litvínovem dvougólový Tomáš Knotek. Bruslaři do toho přitom „nenaskakují“ za zrovna ideálních podmínek (pokud takové vůbec existují) – po Litvínově je v pátek čekají Karlovy Vary. Oba soupeři se v tabulce pohybují těsně kolem nich a každý bod se počítá takřka dvakrát. „Nekoukáme na to, s jakým soupeřem hrajeme. Nemůžeme,“ přesvědčoval Knotek.

Jak Tomáš Knotek hodnotí utkání s Litvínovem? Jaká byla první třetina a jak velkou odolnost museli prokázat v závěru?