BK MLADÁ BOLESLAV

Každý bod se bude počítat, ví po výhře nad Kometou Dlapa

20. 9. 2019
Autor: Vojtěch Balon


M l. B o l. – I po třetím kole Tipsport extraligy zůstávají mladoboleslavští hokejisté neporaženi, po výhrách nad Pardubicemi a Olomoucí si svěřenci Radima Rulíka vyšlápli na brněnskou Kometu, kterou doma skolili 3:2 po prodloužení. Po zápase jsme vyzpovídali obránce Ondřeje Dlapu, autora důležité trefy na 2:2 ve třetí třetině utkání.

„Každý bod se bude počítat a myslím si, že to potom bude znát,“ pravil spokojený Dlapa bezprostředně po zápase. Vytáhlý obránce může kromě dvou bodů do extraligové tabulky slavit i gól, který mu přibyl do osobních statistik. Byla jeho parádní dělovka do šibenice jen souhra náhod, nebo pečlivě namířený projektil? „Vždycky zavřu oči,“ usmál se Dlapa, načež ihned dodal: „Trochu jsem mířil, protože jsem měl podobnou šanci i v první třetině a prováhal jsem ji.“

Vzhledem k početným šancí Bruslařů v závěrečné dvacetiminutovce mohli zelenobílí pomýšlet i na plný počet bodů, Ondřej Dlapa ale bere dva všemi deseti. „Kometa také měla spoustu šancí a nás podržel gólman, jsme rádi za ty dva body,“ přiznal.

Jak jeho spoluhráči reagovali na to, že byl Ondřej Dlapa vyhlášen hráčem utkání? To a ještě více najdete v přiloženém videu!