Byl to divnej hokej, přiznává David Cienciala. Ale i tyhle body se počítají

26. 11. 2019
Autor: Jitka Čechová

M l. B o l. – Ne každý den je posvícení a ne pokaždé se dá říct, že ten nebo ten zápas stál opravdu za to. Bruslaři ale dokázali odčinit prohru podobného typu v Hradci Králové a to vítězstvím 1:0, které už v první třetině vystřelil obránce David Bernad. Nutno podotknout, že mladoboleslavští útočníci se neprosadili už 120 minut.

„Asi musíme víc střílet a víc trénovat,“ smál se právě útočník David Cienciala. Posléze ale zvážněl. „Nemyslím si, že má smysl panikařit a nějak to řešit. Šance jsme měli a určitě to k nám zase přijde,“ tvrdí přesvědčeně.

Zároveň uznává, že soutěž krásy byl střetnutí s hradeckým Mountfieldem asi nevyhrálo. „Byl to takovej divnej hokej,“ říká. „Ale jsme rádi, že to tam Berny v první třetině hodil, že jsme to ubojovali, a že bereme tři body.“

Jak se po vleklém zranění cítí, kdy Bruslaři odjíždí do Vítkovic a vyhovuje jim doslova vražedné tempo, jakým se teď extraliga ubírá? To vše najdete v následujícím videorozhovoru: