BK MLADÁ BOLESLAV

Utekl nám začátek, ví Daniel Přibyl. Šancí ale bylo dost

10. 3. 2023
Autor: Redakce
B r n o – První minuty rozhodly. Mladá Boleslav nevstoupila do druhého utkání předkola play-off s brněnskou Kometou dobře, po čtyřech minutách prohrávala 0:2. Ve druhé třetině sice Středočeši zásluhou Marise Bičevskise snížili, kýženého gólu se ale nedočkali. „Měli jsme šance, ale nevyšlo to,“ smutní po prohře 1:2 Daniel Přibyl.

Vytoužené vyrovnání se nekoná. Středočeši marně umazávali dvoubrankovou ztrátu z úvodní třetiny. „Utekl nám začátek, zbytek utkání jsme doháněli. Myslím si, že jsme měli dost šancí vyrovnat, ale bohužel nám to nevyšlo,“ mrzí porážka 1:2 Daniela Přibyla.

Bruslařský klub si dokázal vybudovat velký tlak v polovině druhé třetiny. Navíc ho nakopla snižující branka Marise Bičevskise. Avšak po střetu hráčů v rohu kluziště byl zraněn hlavní sudí a následkem toho se zbylých pět minut prostředního dějství dohrávalo až po přestávce. „V tu chvíli nám to úplně nepomohlo. Ale není důvod se vymlouvat. Neřekl bych, že přerušení byl ten hlavní důvod prohry,” sděluje Přibyl.

Ten navíc po měsíci naskočil do zápasového tempa. „Bylo to těžké po tak dlouhé pauze, v rámci možností to ale šlo. Doufám, že budu lepší a lepší,” přeje si.

I když nebyl úplně fit, aby mohl zasáhnout do vyřazovacích bojů, kvůli regulím musel nasbírat starty. „Nevadilo mi to, byl jsem s kluky rád,” líčí Přibyl, který do některých duelů naskočil třeba jen na pět vteřin.

Co si vzít ze čtvrtečního duelu a jak správně nastavit hlavy na domácí zápas? Kompletní rozhovor si můžete pustit prostřednictvím YouTube: