BK MLADÁ BOLESLAV

Sebastián Malát, Filip Suchý a Dragon Internet potěšili děti na pohybových kurzech Bruslařů

2. 6. 2023
Autor: Klub
M l. B o l. – BK Mladá Boleslav pořádá každé úterý a čtvrtek pohybové kurzy pro předškolní děti. Ve čtvrtek 1. června, tedy na den dětí, byl kurz ještě o něco pestřejší než obvykle. Zúčastnili se jej dva hráči A týmu Sebastián Malát a Filip Suchý (na fotografii zleva), kteří s dětmi absolvovali rozcvičku a poté si vzali na starost dvě sportovní stanoviště. Patronem celé akce se stala firma Dragon Internet, která dětem přivezla dárečky.

Tašky plné sportovních potřeb, jako jsou třeba pálky a míčky na stolní tenis, ručníky a lahve na pití dětem na konci kurzu rozdali právě oba Bruslaři. Nechyběly ani pozornosti od BK Mladá Boleslav – hokejové samolepky, plakáty hráčů a sladkosti. Akce se zúčastnilo padesát dětí.

"Děti u nás mají možnost zasportovat si na čerstvém vzduchu, vyzkoušet svoje dovednosti i najít si nové kamarády," říká trenér Luboš Křiváček, který v BK Mladá Boleslav vede přípravku. Pohybové kurzy budou probíhat ještě celý červen a je stále možné se do nich zapojit. Od září je poté možnost přejít na kurzy bruslení ve ŠKOENERGO Aréně.

Akce pro děti bavila i hráče A týmu. "Vyrostl jsem na vesnici, fotbálek a vůbec pohyb venku pro mě byl vždycky přirozenou součástí dětství," říká útočník Filip Suchý. "V téhle fázi ještě vůbec nejde o hokej. Já sám jsem dlouho inklinoval i k fotbalu. Důležité je, aby se děti hýbaly, aby je pohyb bavil a aby byly v partě lidí, kde se cítí dobře," dodává.

×
Dnes v 17:30 | MUZ
HC VERVA Litvínov
BK Mladá Boleslav