BK MLADÁ BOLESLAV

Naši fanoušci jsou skvělí, říká Juhamatti Aaltonen. Musíme tvrdě makat

8. 10. 2023
Autor: Karel Schamberger
M l. B o l. - Juhamatti Aaltonen vstřelil v utkání s Kladnem svou třetí branku v mladoboleslavském dresu, ale také neproměnil nájezd. Finský útočník hodnotil nejen samotný zápas, ale také boleslavské fanoušky, atmosféru na stadionech nebo své nevyužité trestné střílení.

Váš třetí gól za Mladou Boleslav, jak si ho užíváte?

Všechno dobré, nová liga, nový tým, takže spousta zábavy. Ale samozřejmě jsme prohráli zápas, takže je to teď těžké. Příští pátek máme nový zápas, takže se pokusíme hrát lépe. Doufejme, že se to obrátí. Boleslavští fanoušci byli výborní.

Cítil jste jejich podporu na ledě?

Naši fanoušci jsou skvělí, myslím ale i celkově v celé této lize. Miluji atmosféru na zápasech, fanoušci jsou skvělí, takže nás podporují, i když nehrajeme dobře, nevyhráváme zápasy. Takže pro ně teď potřebujeme získat alespoň jedno vítězství, protože je nesmíme ztratit.

Měl jste druhou šanci na vstřelení branky, ale nájezd jste neproměnil, bylo to blízko?

Ne, myslím si, že jsem to udělal špatně, hodně špatně. Měl jsem skórovat, ale gólman předvedl dobrý zákrok.

Série proher pokračuje, co s tím?

Je to tak. V pondělí sice budeme mít volno, ale v úterý, kdykoliv, to je jedno, se musíme vrátit do práce a tvrdě makat. Koukneme se na videa, co můžeme udělat lépe, a potom to budeme dělat lépe. Musíme být trpěliví a hrát jednoduše. Prohry nás štvou, proto musíme získat sedůvěru a být chytřejší.