Nechali jsme si dát dva slepené góly, rozčiloval se Ondřej Roman. Pak mluvil i sprostě

5. 1. 2024
Autor: Karel Schamberger
M l. B o l. - Mladá Boleslav v rámci 33. kola prohrála na domácím ledě s Českými Budějovicemi 2:4. Po velmi dobrý úvodních dvou třetinách, kdy Bruslaři vedli 2:1, přišel kolaps v závěrečné periodě, když se trefili Přikryl a dvakrát Beránek. Zápas hodnotil Ondřej Roman, střelec prvního gólu Mladé Boleslavi.

"Strašně hořká prohra. S Budějovicemi to byl hodně vyrovnaný zápas a my si pak necháme dát takové dva slepené góly," kroutil nechápavě hlavou Ondřej Roman. Byl dokonce natolik zklamaný, že nenašel pro naštvání jiné než vulgární vyjádření: "Pak se to takhle vyser*."

Mladoboleslavští hokejisté sice nejprve v zápase prohrávali, góly Romana a Skalického ale utkání překlopili ve svůj prospěch. Alespoň tedy na dvě třetiny. "Nedá se říct, že by nás Motor nějak přehrál, ale musíme hrát mnohem lépe v předbrankovém prostoru," komentoval nešťastně výkon obou mančaftů čtyřiatřicetiletý útočník.

"Je to naše zbraň. Klukům se z přesilovky daří, takže doufám, že to takhle zůstane," mluvil Roman o přesilových hrách.