BK MLADÁ BOLESLAV

Mládež

Junioři soupiska zápasy statistiky Dorost soupiska zápasy statistiky
9. třída soupiska zápasy 8. třída soupiska zápasy
7. třída soupiska zápasy 6. třída soupiska zápasy
5. třída soupiska zápasy 4. třída soupiska zápasy
3. třída soupiska zápasy 2. třída soupiska zápasy
1. třída soupiska

Extraliga dorostu 2023/2024

1. kolo

čt 7. 9. 2023, 18:00

BK Mladá Boleslav Rytíři Kladno

2. kolo

so 9. 9. 2023, 13:00

HC VERVA Litvínov BK Mladá Boleslav

3. kolo

čt 14. 9. 2023, 14:30

BK Mladá Boleslav HC ŠKODA PLZEŇ

4. kolo

so 16. 9. 2023, 13:00

HC Sparta Praha BK Mladá Boleslav

5. kolo

čt 21. 9. 2023, 18:00

BK Mladá Boleslav HC Tábor

6. kolo

so 23. 9. 2023, 13:00

BK Mladá Boleslav Bílí Tygři Liberec

7. kolo

čt 28. 9. 2023, 18:00

HC Energie Karlovy Vary BK Mladá Boleslav

8. kolo

so 30. 9. 2023, 13:00

BK Mladá Boleslav HC Slavia Praha

9. kolo

čt 5. 10. 2023, 18:00

Banes Motor České Budějovice BK Mladá Boleslav

10. kolo

so 7. 10. 2023, 13:15

Rytíři Kladno BK Mladá Boleslav

11. kolo

čt 12. 10. 2023, 18:00

BK Mladá Boleslav HC VERVA Litvínov

12. kolo

so 14. 10. 2023, 16:30

HC ŠKODA PLZEŇ BK Mladá Boleslav

13. kolo

čt 19. 10. 2023, 18:00

BK Mladá Boleslav HC Sparta Praha

14. kolo

so 21. 10. 2023, 12:30

HC Tábor BK Mladá Boleslav

15. kolo

po 23. 10. 2023, 16:15

Bílí Tygři Liberec BK Mladá Boleslav

16. kolo

so 28. 10. 2023, 13:00

BK Mladá Boleslav HC Energie Karlovy Vary

17. kolo

út 14. 11. 2023, 18:00

HC Slavia Praha BK Mladá Boleslav

18. kolo

čt 16. 11. 2023, 18:00

BK Mladá Boleslav Banes Motor České Budějovice

19. kolo

so 18. 11. 2023, 13:00

BK Mladá Boleslav Rytíři Kladno

20. kolo

čt 23. 11. 2023, 17:30

HC VERVA Litvínov BK Mladá Boleslav

21. kolo

so 25. 11. 2023, 13:00

BK Mladá Boleslav HC ŠKODA PLZEŇ

22. kolo

čt 30. 11. 2023, 18:00

HC Sparta Praha BK Mladá Boleslav

23. kolo

út 5. 12. 2023, 18:00

BK Mladá Boleslav HC Tábor

24. kolo

čt 7. 12. 2023, 18:00

BK Mladá Boleslav Bílí Tygři Liberec

25. kolo

so 9. 12. 2023, 17:00

HC Energie Karlovy Vary BK Mladá Boleslav

26. kolo

čt 14. 12. 2023, 18:00

BK Mladá Boleslav HC Slavia Praha

27. kolo

pá 15. 12. 2023, 17:00

Banes Motor České Budějovice BK Mladá Boleslav

II / 1. kolo

st 20. 12. 2023, 17:00

HC ŠKODA PLZEŇ BK Mladá Boleslav

II / 3. kolo

pá 5. 1. 2024, 13:30

HC VÍTKOVICE RIDERA BK Mladá Boleslav

II / 4. kolo

so 6. 1. 2024, 13:00

HC Oceláři Třinec BK Mladá Boleslav

II / 5. kolo

čt 11. 1. 2024, 18:00

BK Mladá Boleslav HC Slavia Praha

II / 6. kolo

so 13. 1. 2024, 16:00

BK Mladá Boleslav Banes Motor České Budějovice

II / 7. kolo

so 20. 1. 2024, 13:00

BK Mladá Boleslav Mountfield HK

II / 9. kolo

ne 28. 1. 2024, 13:00

HC Dynamo Pardubice BK Mladá Boleslav

II / 10. kolo

pá 2. 2. 2024, 12:30

BK Mladá Boleslav HC ŠKODA PLZEŇ

II / 2. kolo

so 3. 2. 2024, 13:00

HC Energie Karlovy Vary BK Mladá Boleslav

II / 11. kolo

út 13. 2. 2024, 18:00

BK Mladá Boleslav HC Energie Karlovy Vary

II / 12. kolo

pá 16. 2. 2024, 13:00

BK Mladá Boleslav HC VÍTKOVICE RIDERA

II / 13. kolo

so 17. 2. 2024, 15:00

BK Mladá Boleslav HC Oceláři Třinec

II / 8. kolo

út 20. 2. 2024, 18:00

HC ZUBR Přerov BK Mladá Boleslav

II / 14. kolo

pá 23. 2. 2024, 18:00

HC Slavia Praha BK Mladá Boleslav

II / 15. kolo

so 24. 2. 2024, 15:45

Banes Motor České Budějovice BK Mladá Boleslav

II / 16. kolo

so 2. 3. 2024, 16:00

Mountfield HK BK Mladá Boleslav

II / 17. kolo

pá 8. 3. 2024, 13:00

BK Mladá Boleslav HC ZUBR Přerov

II / 18. kolo

so 9. 3. 2024, 16:00

BK Mladá Boleslav HC Dynamo Pardubice

ČF1

po 18. 3. 2024, 18:00

BK Mladá Boleslav HC Slavia Praha

ČF2

út 19. 3. 2024, 18:00

BK Mladá Boleslav HC Slavia Praha

ČF3

pá 22. 3. 2024, 18:00

HC Slavia Praha BK Mladá Boleslav

ČF4

so 23. 3. 2024, 17:00

HC Slavia Praha BK Mladá Boleslav

SF1

čt 28. 3. 2024, 17:00

HC Energie Karlovy Vary BK Mladá Boleslav

SF2

pá 29. 3. 2024, 17:00

HC Energie Karlovy Vary BK Mladá Boleslav

SF3

po 1. 4. 2024, 18:00

BK Mladá Boleslav HC Energie Karlovy Vary

SF4

út 2. 4. 2024, 18:00

BK Mladá Boleslav HC Energie Karlovy Vary

SF5

čt 4. 4. 2024, 13:30

HC Energie Karlovy Vary BK Mladá Boleslav

F1

ne 7. 4. 2024, 16:00

HC Dynamo Pardubice BK Mladá Boleslav

F2

po 8. 4. 2024, 17:00

HC Dynamo Pardubice BK Mladá Boleslav

F3

čt 11. 4. 2024, 18:00

BK Mladá Boleslav HC Dynamo Pardubice

F4

pá 12. 4. 2024, 18:00

BK Mladá Boleslav HC Dynamo Pardubice

F5

ne 14. 4. 2024, 15:00

HC Dynamo Pardubice BK Mladá Boleslav

F6

út 16. 4. 2024, 18:00

BK Mladá Boleslav HC Dynamo Pardubice