BK MLADÁ BOLESLAV

Mládež

Junioři soupiska zápasy statistiky Starší dorost soupiska zápasy statistiky
Mladší dorost soupiska zápasy Mladší dorost B soupiska zápasy
8. třída soupiska zápasy 7. třída soupiska zápasy
6. třída soupiska zápasy 5. třída soupiska zápasy
4. třída soupiska 3. třída soupiska
2. třída soupiska 1. třída soupiska

DHL EXTRALIGA JUNIORŮ 2014/2015

2. kolo

út 19. 8. 2014, 13:00

BK Mladá Boleslav HC VERVA Litvínov
3:2

3. kolo

pá 22. 8. 2014, 18:00

HC Kometa Brno BK Mladá Boleslav
2:4

4. kolo

so 23. 8. 2014, 16:00

HC Dynamo Pardubice BK Mladá Boleslav

5. kolo

čt 4. 9. 2014, 18:00

BK Mladá Boleslav HC VÍTKOVICE RIDERA
0:4

6. kolo

so 6. 9. 2014, 12:30

BK Mladá Boleslav HC Oceláři Třinec
4:2

7. kolo

po 8. 9. 2014, 18:00

BK Mladá Boleslav Bílí Tygři Liberec

8. kolo

čt 11. 9. 2014, 17:30

HC Sparta Praha BK Mladá Boleslav
4:2

9. kolo

so 13. 9. 2014, 16:00

HC Slavia Praha BK Mladá Boleslav
2:3

10. kolo

čt 18. 9. 2014, 18:00

BK Mladá Boleslav HC ŠKODA PLZEŇ
4:5

11. kolo

so 20. 9. 2014, 12:30

BK Mladá Boleslav Rytíři Kladno
2:0

1. kolo

po 22. 9. 2014, 17:30

BK Mladá Boleslav Piráti Chomutov
1:4

13. kolo

so 27. 9. 2014, 12:30

BK Mladá Boleslav Banes Motor České Budějovice
3:1

14. kolo

st 1. 10. 2014, 16:45

HC Olomouc BK Mladá Boleslav
2:5

15. kolo

so 4. 10. 2014, 15:00

PSG Berani Zlín BK Mladá Boleslav

12. kolo

út 7. 10. 2014, 17:30

BK Mladá Boleslav HC Dukla Jihlava
2:3

16. kolo

pá 10. 10. 2014, 17:30

Piráti Chomutov BK Mladá Boleslav
3:5

17. kolo

so 11. 10. 2014, 16:00

HC VERVA Litvínov BK Mladá Boleslav
3:4

18. kolo

čt 16. 10. 2014, 18:00

BK Mladá Boleslav HC Kometa Brno
3:0

19. kolo

so 18. 10. 2014, 12:30

BK Mladá Boleslav HC Dynamo Pardubice
4:2

20. kolo

pá 24. 10. 2014, 17:00

HC VÍTKOVICE RIDERA BK Mladá Boleslav
4:0

21. kolo

so 25. 10. 2014, 14:00

HC Oceláři Třinec BK Mladá Boleslav
3:1

23. kolo

so 1. 11. 2014, 12:30

BK Mladá Boleslav HC Slavia Praha

22. kolo

st 12. 11. 2014, 18:15

BK Mladá Boleslav HC Sparta Praha

24. kolo

pá 14. 11. 2014, 17:00

HC ŠKODA PLZEŇ BK Mladá Boleslav
3:2

25. kolo

so 15. 11. 2014, 12:00

Rytíři Kladno BK Mladá Boleslav
3:5

26. kolo

po 17. 11. 2014, 18:00

Bílí Tygři Liberec BK Mladá Boleslav
6:4

27. kolo

pá 21. 11. 2014, 18:15

HC Dukla Jihlava BK Mladá Boleslav
0:1

28. kolo

so 22. 11. 2014, 12:30

Banes Motor České Budějovice BK Mladá Boleslav
2:4

29. kolo

pá 28. 11. 2014, 15:00

BK Mladá Boleslav HC Olomouc
3:2

30. kolo

so 29. 11. 2014, 12:00

BK Mladá Boleslav PSG Berani Zlín

31. kolo

po 1. 12. 2014, 17:30

BK Mladá Boleslav HC Oceláři Třinec

32. kolo

čt 4. 12. 2014, 18:00

HC Kometa Brno BK Mladá Boleslav
2:3

33. kolo

so 6. 12. 2014, 12:00

BK Mladá Boleslav Bílí Tygři Liberec
2:4

34. kolo

čt 11. 12. 2014, 17:00

HC VÍTKOVICE RIDERA BK Mladá Boleslav
5:1

35. kolo

so 13. 12. 2014, 12:00

BK Mladá Boleslav HC ŠKODA PLZEŇ
3:0

36. kolo

čt 18. 12. 2014, 17:30

HC Sparta Praha BK Mladá Boleslav
5:3

37. kolo

po 5. 1. 2015, 16:30

BK Mladá Boleslav HC Dynamo Pardubice
5:0

38. kolo

čt 8. 1. 2015, 18:00

HC Oceláři Třinec BK Mladá Boleslav
6:4

39. kolo

so 10. 1. 2015, 12:30

BK Mladá Boleslav HC Kometa Brno
1:3

40. kolo

čt 15. 1. 2015, 16:00

Bílí Tygři Liberec BK Mladá Boleslav
6:4

41. kolo

so 17. 1. 2015, 16:30

BK Mladá Boleslav HC VÍTKOVICE RIDERA
4:0

43. kolo

st 21. 1. 2015, 17:45

BK Mladá Boleslav HC Sparta Praha
3:0

42. kolo

čt 22. 1. 2015, 17:00

HC ŠKODA PLZEŇ BK Mladá Boleslav
4:2

44. kolo

čt 29. 1. 2015, 18:00

HC Dynamo Pardubice BK Mladá Boleslav
2:3

OF1

út 10. 2. 2015, 17:45

BK Mladá Boleslav HC Kometa Brno
2:3

OF2

čt 12. 2. 2015, 18:30

Piráti Chomutov BK Mladá Boleslav

OF3

so 14. 2. 2015, 18:00

BK Mladá Boleslav HC VÍTKOVICE RIDERA
4:2

OF4

čt 19. 2. 2015, 17:00

HC Oceláři Třinec BK Mladá Boleslav
3:5

OF5

so 21. 2. 2015, 14:15

BK Mladá Boleslav PSG Berani Zlín
5:1

OF6

čt 26. 2. 2015, 18:00

HC Kometa Brno BK Mladá Boleslav
6:4

OF7

so 28. 2. 2015, 12:30

BK Mladá Boleslav Piráti Chomutov

OF8

po 2. 3. 2015, 17:00

HC VÍTKOVICE RIDERA BK Mladá Boleslav
2:1

OF9

čt 5. 3. 2015, 17:15

BK Mladá Boleslav HC Oceláři Třinec
4:2

OF10

so 7. 3. 2015, 15:00

PSG Berani Zlín BK Mladá Boleslav
3:0

ČF1

út 10. 3. 2015, 17:00

HC ŠKODA PLZEŇ BK Mladá Boleslav
2:3

ČF2

st 11. 3. 2015, 17:00

HC ŠKODA PLZEŇ BK Mladá Boleslav

ČF3

so 14. 3. 2015, 17:00

BK Mladá Boleslav HC ŠKODA PLZEŇ
4:5

ČF4

ne 15. 3. 2015, 17:00

BK Mladá Boleslav HC ŠKODA PLZEŇ
6:5

SF1

pá 20. 3. 2015, 17:00

HC VÍTKOVICE RIDERA BK Mladá Boleslav

SF2

ne 22. 3. 2015, 12:30

BK Mladá Boleslav HC VÍTKOVICE RIDERA
3:6

SF3

út 24. 3. 2015, 17:00

HC VÍTKOVICE RIDERA BK Mladá Boleslav
3:5

F1

pá 27. 3. 2015, 13:00

Piráti Chomutov BK Mladá Boleslav
4:1

F2

ne 29. 3. 2015, 17:00

BK Mladá Boleslav Piráti Chomutov
1:2